ADF4002BCPZ
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
ADF4002BCPZ
Brand Name : Analog Devices Inc.
Model Number : ADF4002BCPZ
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
Type : Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector
PLL : Yes with Bypass
Input : CMOS, TTL
Output : Clock
NumberofCircuits : 1
Ratio-Input:Output : 2:1
Differential-Input:Output : Yes/No
Frequency-Max : 400MHz
Divider/Multiplier : Yes/No
Voltage-Supply : 2.7V ~ 3.3V
OperatingTemperature : -40°C ~ 85°C
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
Contact Now
ADF4002BCPZ
PLLYes with Bypass
InputCMOS, TTL
OutputClock
NumberofCircuits1
Ratio-Input:Output2:1
Frequency-Max400MHz
Divider/MultiplierYes/No
Voltage-Supply2.7V ~ 3.3V