LM285Z-2.5G
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
LM285Z-2.5G
LM285Z-2.5G
LM285Z-2.5G ReferenceType Shunt OutputType Fixed Voltage-Output(Min/Fixed) 2.5V Voltage-Output(Max) - Current-Output 20 mA Tolerance ±1.5% TemperatureCoefficient 80ppm/°C Typical Noise-01Hzto10Hz - ...